Nasze sukcesy 2015

11754465_795673693864619_2551212722928625527_o

Poniżej znajdziecie informacje nt. naszych sukcesów w minionym, 2015 roku. Sukcesy, to dobre występy w naszych Mastersowych ogólnopolskich regatach, ale to także nasz (czyli RKS Lasery Zegrze) udział (w myśl sentencji o tym, że liczy się uczestnictwo :-)) w najważniejszych ogólnopolskich regatach Laserów w ogóle. Jeśli coś zostało przeoczone :-), skontaktujcie się z nami.

A nasze sukcesy to również:

  • powstanie naszego klubu,
  • organizacja Mistrzostw Polski Mastersów w Klasie Laser,
  • organizacja kilku zgrupowań w Nieporęcie i w Pucku, i wiele, wiele innych,
  • regularne treningi za Zalewie Zegrzyńskim,
  • cykl naszych lokalnych regat treningowych,
  • i oczywiście coraz więc osób, dla których Laser staje się sposobem na sport :-).

A sportowo:

Puchar Polski Mastersów w Otmuchowie:

Laser Standard Masters
2 miejsce: Maciek Wilk,

Laser Radial Masters
1 miejsce: Antonina Zagrzejewska
2 miejsce: Anna Puślecka
3 Miejsce Stan Elmer

W obu klasach wystartowało łącznie 17 zawodników. 7 zawodników reprezentowało LZ.

Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Mastersów w Nieporęcie:

Laser Standard Masters:
1 miejsce: Konrad Berezowski

Laser Radial Masters:
3 miejsce: Antonina Zagrzejewska

Liczba zawodników ogółem: 18. 9 zawodników z LZ.

Puchar Polski Masters, Mistrzostwa Bazy Mrągowo:

Laser Standard Masters:
2 miejsce: Andrzej Czokajło

Laser Radial Masters:
2 miejsce: Marta Byczkowska
3 miejsce: Antonina Zagrzejewska

Mistrzostwa Europy Mastersów:

Laser Standard (poszczególne grupy wiekowe):
AM:
7 miejsce: Konrad Berezowski
12 miejsce: Maciej Wilk
M:                                                                                                                                                                                      25 miejsce: Andrzej Czokajło
26 miejsce: Maurycy Moes

Laser Radial (poszczególne grupy wiekowe):
AM:
10 miejsce: Antonina Zagrzejewska

Bylismy równie obecni na niemal wszystkich ważniejszych regatach niemastersowych w Polsce:

Rybnickie Regaty Żeglarskie:

Laser Radial:
5 miejsce: Konrad Berezowski
12 miejsce: Mateusz Leszko
13 miejsc: Antonina Zagrzejewska

Puchar PZŻ w Pucku:

Laser Standard:
16 miejsce – Andrzej Czokajło

Laser Radial:
15 miejsce: Konrad Berezowski
43 miejsce: Anna Kozińska
49 miejsce: Antonina Zagrzejewska

Puchar Arki Gdynia:

Laser Radial:
47 miejsce: Mateusz Leszko

Nord Cup:

Laser Radial:
16 miejsce: Mateusz Leszko

Puchar Warszawy:

Laser Standard:
4 miejsce: Konrad Berezowski
5 miejsce: Andrzej Czokajło

Laser Radial:
1 miejsce: Anna Kozińska
2 miejsce: Mateusz Leszko
3 miejsce: Antonina Zagrzejewska

Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich w Sprincie:

Laser Standard:
7 miejsce: Konrad Berezowski

Puchar Europy:

Laser Radial:
28 miejsce: Konrad Berezowski

Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich:

Laser Radial:
18 miejsce: Konrad Berezowski

Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich:

Laser Standard:
19 miejsce: Konrad Berezowski
26 miejsce: Mateusz Leszko

Laser Radial:
16 miejsce: Anna Kozińska

Memoriał Macieja Szosta:

Laser Radial:
5 miejsce: Konrad Berezowski
8 miejsce: Antonina Zagrzejewska
11 miejsce: Anna Kozińska
15 miejsce: Mateusz Leszko
19 miejsce: Stan Elmer

Mistrzostwa Warszawy:
Laser Standard:
3 miejsce: Konrad Berezowski

Puchar Polski:
Laser Radial Mężczyzn:
3 miejsce: Konrad Berezowski