Nasze osiągnięcia w roku 2024 r.

Udział w regatach w klasie ILCA 6 i ILCA 7:

PUCHAR TS KUŹNIA RYBNIK
12-14 kwietnia 2024, Rybnik
ILCA 6
33. Łukasz Wołyńczuk
36. Grzegorz Lesiuk
40. Mateusz Pisarek

1 RUNDA 1 LIGI POLSKIEJ LIGI ŻEGLARSKIEJ
20-21 kwietnia 2024, Sztynort
RS 21
Kajetan Królik
Marta Królik
Conrad Rychlik
Arkadiusz Kowalczuk

OTWARTE MISTRZOSTWA LOK
20-21 kwietnia 2024, Pyskowice
ILCA 6
16. Sławomir Chybiński

PUCHAR WOZŻ
27-28 kwietnia 2024, Nieporęt
ILCA 6
7. Krzysztof Racz
19. Grzegorz Lesiuk
21. Andrzej Głuchowski
22. Stanisław Elmer
23. Maria Prange-Barczyńska
26. Maciej Brzeziński

ILCA 7
3.Kajetan Królik

PUCHAR POLSKI CENTRALNEJ 2024 IM WIESŁAWA KOPRA
2-4 maja 2024, Zegrze Południowe
ILCA 6
11. Krzysztof Racz
36. Mateusz Pisarek
37. Łukasz Wołyńczuk
38. Sławomir Chybiński
46. Stanisław Elmer
49. Grzegorz Lesiuk
56. Andrzej Głuchowski

ILCA 7
14. Kajetan Królik
15. Hleb Smolnik

PUCHAR KS SPÓJNIA
11 – 12 maja 2024, Nieporęt
ILCA 6
9. Grzegorz Lesiuk
10. Maciej Brzeziński
11. Andrzej Głuchowski
12. Maria Prange-Barczyńska

REGATY OTWARCIA SEZONU 505 I NAUTICA 450
11-12 maja 2024, Zegrze Południowe
505
9. Michał Kępski
9. Maksymilian Zaniewski

Nasze osiągnięcia w roku 2023 r.

Udział w regatach w klasie ILCA 6 i ILCA 7:

Regaty Otwarcia Sezonu
22-23 kwietnia, Nieporęt
ILCA 6 (Radial)
11. Mateusz Pisarek
13. Kajetan Królik
17. Łuksz Wołyńczuk
18. Grzegorz Lesiuk

Puchar Polski Centralnej 2023 im. trenera Wiesława Kopra
29 kwietnia – 1 maja, Zegrze Południowe
ILCA 6 (Radial)
50. Grzegorz Lesiuk
59. Łuksz Wołyńczuk
ILCA 7 (Standard)
15. Michał Kępski

Puchar WOZŻ
6-7 maja, Nieporęt
ILCA 6 (Radial)
14. Maksymilian Zaniewski
16. Grzegorz Lesiuk
17. Stanisław Elmer
19. Andrzej Głuchowski

Puchar KS Spójnia
13-14 maja, Nieporęt
ILCA 6 (Radial)
8. Mateusz Pisarek
10. Grzegorz Lesiuk
11. Kajetan Królik
13. Stanisław Elmer

Mistrzostwa Mazowsza
20-21 maja, Białobrzegi
ILCA 6 (Radial)
3. Mateusz Pisarek
4. Maksymilian Zaniewski
5. Michał Grędziak
7. Stanisław Elmer
9. Łukasz Wołyńczuk
10. Andrzej Głuchowski
11. Paweł Bartczak
12. Agnieszka Kukla

Puck Sailing Days 505&FD
27-28 maja, Puck
13. Michał Kępski
13. Maksymilian Zaniewski

Sztorm Cup
4 czerwca, Białobrzegi
SIGMA
1. Mateusz Pisarek
1. Agnieszka Pisarek
1. Conrad Rychlik
1. Grzegorz Lesiuk

VIII Regaty o Puchar Polski Południowo-Zachodniej
10-11 czerwca, Zalew Mietkowski
ILCA 6 (Radial)
8. Łukasz Wołyńczuk

Mistrzostwa PSKL Masters ILCA 6
10-12 sierpnia, Puck
ILCA 6 (Radial)
5. Grzegorz Lesiuk
6. Stanisław Elmer
9. Andrzej Głuchowski
10. Łukasz Wołyńczuk
11. Mateusz Pisarek
12. Maciej Brzeziński

CHARLOTTA SAILING DAYS MINOTAUR Energia Puchar Polski
13-15 sierpnia, Ustka
505
10. Michał Kępski
10. Maks Zaniewski

Europa Cup Poland
24-26 sierpnia, Puck
ILCA 6 (Radial)
97. Grzegorz Lesiuk

Mistrzostwa Polski 505
8-10 września, Gdynia
505
14. Michał Kępski
14. Maksymilian Zaniewski

Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego 2023
30 września – 1 października, Białobrzegi
ILCA 6 (Radial)
2. Stanisław Elmer
3. Agnieszka Kukla
4. Paweł Bartczak
5. Andrzej Głuchowski

Energa Finał Pucharu Polski Klasy ILCA
28-30 września, Giżycko
ILCA 6 (Radial)
71. Mateusz Pisarek
83. Grzegorz Lesiuk
88. Łukasz Wołyńczuk
ILCA 7 (Standard)
19. Kajetan Królik

Puchar UKS Sindbad
14-15 października, Białobrzegi
ILCA 6 (Radial)
1. Konrad Berezowski
4. Hleb Smolnik
6. Michał Grędziak
7. Stanisław Elmer

Nasze osiągnięcia w roku 2021 r.

Udział w regatach w klasie ILCA 6 i ILCA 7:

Puchar Warszawy 

15-16 maja 2021, Nieporęt

ILCA 6 (Radial)

14. Konrad Berezowski

19. Karol Majda

21. Stanisław Elmer

36. Oskar Kapala

Mistrzostwa Mazowsza

22 – 23 maja 2021, Białobrzegi

ILCA 6 (Radial)

3. Konrad Berezowski

18. Karol Majda

20. Oskar Kapala

22. Mateusz Pisarek

23. Stanisław Elmer

Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra

18 – 20 czerwca 2021, Zegrze Południowe 

ILCA 6 (Radial)

55. Stanisław Elmer

ILCA 7 (Standard)

4. Konrad Berezowski 

Puchar PSKL

13 – 15 lipca 2021, Puck

ILCA 6 (Radial)

114. Karol Majda

119. Stanisław Elmer

Mistrzostwa Polski Masters

13 – 15 sierpnia 2021, Nieporęt

ILCA 6 (Radial)

1. Mateusz Leszko

3. Karol Majda

5. Stanisław Elmer

ILCA 7 (Standard)

2. Konrad Berezowski

8. Andrzej Czekajło

Mistrzostwa Warszawy

4 września – 3 października 2021, Nieporęt 

ILCA 6 (Radial)

21. Stanisław Elmer

25. Katarzyna Kula-Chacińska

29. Karol Majda

ILCA 7 (Standard)

5. Konrad Berezowski

11. Karol Majda

14. Oskar Kapala

Energa Finał Pucharu Polski Klasy Laser

7 – 9 października 2021, Giżycko

ILCA 6 (Radial M) Masters

3. Karol Majda

5. Stan Elmer

ILCA 6 (Radial K) Masters

1. Katarzyna Kula-Chacińska

ILCA 7 (Standard) Masters

1. Konrad Berezowski

7. Andrzej Czokajło

Puchar UKS Sindbad

16 – 17 października 2021, Białobrzegi 

ILCA 6 (Radial)

3. Karol Majda

5. Konrad Berezowski

6. Maksymilian Zaniewski

7. Mateusz Pisarek

8. Michał Grędziak

Puchar Polski w Klasie Laser Masters– klasyfikacja generalna

ILCA 6 (Radial M)

2. Karol Majda

3. Mateusz Leszko

6. Stanisław Elmer

15. Konrad Berezowski

20. Oskar Kapala

ILCA6 (Radial K)

1. Katarzyna Kula-Chacińska

ILCA 7 (Standard)

1. Konrad Berezowski

7. Andrzej Czekajło

14. Karol Majda

16.Oskar Kapala

Puchar Polski Laser (2021)

ILCA 6 (Radial) MĘŻCZYŹNI

101. Karol Majda

103. Stanisław Elmer

144. Konrad Berezowski

174. Oskar Kapala

ILCA 6 (Radial) KOBIETY

66. Katarzyna Kula-Chacińska

ILCA 7 (Standard)

18. Konrad Berezowski

63. Andrzej Czekajło

73. Karol Majda

82. Oskar Kapala

Pozostałe nasze osiągnięcia:

Udział w Polskiej Lidze Żeglarskiej w klasie RS21

Nasza załoga brała udział w 4 rundach I Ligi i zajęła 15 miejsce:

Konrad Berezowski/ Michał Kępski – ster

Maksymilian Zaniewski – grot i genaker

Conrad Rychlik – fok

Mateusz Pisarek – dziób

Otwarte Regaty Polskiej Ligi Żeglarskiej w klasie RS21

11-12 września 2021, Białobrzegi – 4 miejsce

Konrad Berezowski/ Michał Kępski ster

Maksymilian Zaniewski– grot i genaker

Conrad Rychlik – fok

Mateusz Pisarek – dziób

Regaty o Błękitną Wstęgę YKP Warszawa w klasie RS21

18-19 września 2021, Jadwisin – 3 miejsce

Konrad Berezowski ster

Michał Kępski – grot i genaker

Conrad Rychlik – fok

Mateusz Pisarek – dziób

Regaty o Puchar Akademii Żeglarskiej Klubu Mila w klasie Sigma

24 października 2021, Zegrzynek – 7 miejsce

Mateusz Pisarek – ster

Conrad Rychlik – grot

Agnieszka Pisarek – fok

Nasze sukcesy 2019

Poniżej skromna lista naszych startów i ich wyniki.

Poniżej skromna lista naszych startów i ich wyniki.

Rybnickie Regaty Żeglarskie 5-7.04
Radial
8. Krzysztof Racz
12. Stanisław Elmer
17. Mateusz Leszko
Standard
2. Konrad Berezowski
9. Tomasz Kłodaś

Puchar Warszawy 27-28.04


Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra 2-4.05
Radial
25. Krzysztof Racz
63. Stanisław Elmer
Standard
12. Konrad Berezowski


Puchar Spójni 25-26.05
Radial
11. Mateusz Leszko
12. Stanisław Elmer
17. Piotr Kimszal
Standard
1. Konrad Berezowski
4. Andrzej Czokajło
5. Maciej Wilk
7. Tomasz Kłodaś
8. Grzegorz Magier


Otmuchów Masters 1-2.06
5. Andrzej Czokajło
6. Tomasz Kłodaś

Puchar Pucka 7-9.-6
19. Mateusz Leszko

Mistrzostwa Polski w Sprincie 15.07

Puchar PZŻ 9-12.05
25. Mateusz Leszko
28. Krzysztof Racz

Warsaw Sailing Days 24-25.08
Radial
1. Michał Grędziak
2. Agnieszka Kukla
3. Stanisław Elmer
4. Angelika Dahms
Standard
2. Sebastian Kimszal
3. Tomasz Kłodaś


Mistrzostwa Polski cz. I 28-30.08
65. Mateusz Leszko


Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM – MWJ) 7-22.09
Radial
5. Konrad Berezowski
11. Mateusz Leszko
23. Mariusz Kowalewski
27. Stanisław Elmer
Standard
6. Konrad Berezowski
10. Andrzej Czokajło
11. Mateusz Leszko
19. Mariusz Kowalewski
22. Grzegorz Magier


Finał Pucharu Polski Klasy Laser 26-28.09
Radial
21. Mateusz Leszko
Standard
16. Andrzej Czokajło
19. Mariusz Kowalewski
21. Grzegorz Magier

Polska Liga Żeglarska – Klubowe mistrzostwa polski PZŻ
I runda – 9 miejsce
II runda – 9 miejsce
III runda – 8 miejsce
IV runda – 8 miejsce

Laser Masters European Championship 2019
32. Maciej Wilk

Poniżej skromna lista naszych startów i ich wyniki.

Rybnickie Regaty Żeglarskie 5-7.04
Radial
8. Krzysztof Racz
12. Stanisław Elmer
17. Mateusz Leszko
Standard
2. Konrad Berezowski
9. Tomasz Kłodaś


Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra 2-4.05
Radial
25. Krzysztof Racz
63. Stanisław Elmer
Standard
12. Konrad Berezowski


Puchar Spójni 25-26.05
Radial
11. Mateusz Leszko
12. Stanisław Elmer
17. Piotr Kimszal
Standard
1. Konrad Berezowski
4. Andrzej Czokajło
5. Maciej Wilk
7. Tomasz Kłodaś
8. Grzegorz Magier


Otmuchów Masters 1-2.06
5. Andrzej Czokajło
6. Tomasz Kłodaś

Puchar Pucka 7-9.-6
19. Mateusz Leszko

Puchar PZŻ 9-12.05
25. Mateusz Leszko
28. Krzysztof Racz

Warsaw Sailing Days 24-25.08
Radial
1. Michał Grędziak
2. Agnieszka Kukla
3. Stanisław Elmer
4. Angelika Dahms
Standard
2. Sebastian Kimszal
3. Tomasz Kłodaś


Mistrzostwa Polski cz. I 28-30.08
65. Mateusz Leszko


Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM – MWJ) 7-22.09
Radial
5. Konrad Berezowski
11. Mateusz Leszko
23. Mariusz Kowalewski
27. Stanisław Elmer
Standard
6. Konrad Berezowski
10. Andrzej Czokajło
11. Mateusz Leszko
19. Mariusz Kowalewski
22. Grzegorz Magier


Finał Pucharu Polski Klasy Laser 26-28.09
Radial
21. Mateusz Leszko
Standard
16. Andrzej Czokajło
19. Mariusz Kowalewski
21. Grzegorz Magier

Polska Liga Żeglarska – Klubowe mistrzostwa polski PZŻ
I runda – 9 miejsce
II runda – 9 miejsce
III runda – 8 miejsce
IV runda – 8 miejsce

Laser Masters European Championship 2019
32. Maciej Wilk